Oturum Açın      Diğer Araçlar  
 
Gizlilik Politikası   Arama Sayfasına Git
i.www.amilgam.com üyelik işlemleri sırasında size daha iyi hizmet verebilmek amaci ile bazı kişisel bilgilerinizi (isim,soyisim, email vb.gibi) istemektedir. www.amilgam.com sunucularında toplanan bu bilgiler dönemsel kampanya çalışmaları, kayıtlı kullanıcıları bilgilendirme vb. diğer faaliyetlerde www.amilgam.com bünyesinde kullanılabilmektedir. www.amilgam.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimati olmaksızın, üçüncü şahışlarla kesinlikle paylaşmmakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.
 
ii.www.amilgam.com servislerini kullanırken girdiğiniz bilgileri silmeniz durumunda tekrar kullanamazsınız.
 
iii.Kullanıcı bilgileri, ancak resmi makamlarca usulu dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olunulduğu durumlarda resmi makamlara alınabilecektir.
 
iv.Kullanıcının sisteme girdiği tüm bilgilere sadece kendisi ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece kendisi değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
 
v.www.amilgam.com arama yapan kullanıcıların arama yaparken kullandığı tercih ve hareketleri daha iyi hizmet verebilmek amacı ile indexler, analiz ederek yorumlar. Bu bilgiler sadece istatiksel raporlar halinde www.amilgam.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.
 
vi.Bu sitede yer alan hizmetler Amilgam A.Ş. tarafından verilmektedir. İstanbul, TÜRKİYE. Kullanım koşulları yada gizlilik politikası ile ilgili sorularınız için lütfen bizimle iletişim geçiniz.
 
EKİM,1979
 
 
Öneri Gönder
  ©1979 Amilgam   Kullanım Şartları    Gizlilik Politikası    Hakkında    Servisler    Geliştirim Ekibi    Mali Özet    İletişim